خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


از لاغر و خوش اندام زندگی کردن لذت ببرید

از لاغر و خوش اندام زندگی کردن لذت ببرید
نویسنده : امیر انصاری
غذا خوردن یک منبع لذت واقعی است و من می خواهم که شما از زندگیتان به طور کامل لذت ببرید. فقط در صورت خوردن غذاهای مورد علاقۀ تان، یعنی غذاهایی که طبیعت برای شما در نظر گرفته است، این امکان را خواهید داشت.

سیستم یکپارچۀ سازمانی راهکاربرخلاف رژیم ها که در نهایت با پایان یافتن قدرت ارادۀ تان متوقف می شوند، در روش من هیچ حس محرومیتی وجود ندارد و شما می دانید که هم اکنون مشکل اضافه وزنتان را به سادگی و برای همیشه حل کرده اید.

به محض اینکه شروع به دنبال کردن این روش می کنید کاهش وزن شما آغاز می شود. دیگر رسیدن به وزن ایده آل برای شما یک هدف دست نیافتنی نیست بلکه نتیجۀ طبیعی و اجتناب ناپذیر شیوۀ جدید غذا خوردن شماست.

این یک تغییر آسان است زیرا غذاهایی که طبیعت برای ما طراحی کرده است بهترین طعم را دارند و شما درخواهید یافت که خیلی سریع آنها را به عنوان غذاهای مطلوبتان شناسایی می کنید.

میوه


اینکه چگونه می خواهید گرسنگی تان را برطرف کنید هم اکنون در دستان شماست. رویۀ سه وعدۀ غذایی در روز یک روش راحت برای بیشتر مردم است و به شما اطمینان می دهد که طی این وعده ها گرسنگی شما تشدید گردد و در نتیجه از وعده های غذایی که می خورید نهایت لذت را ببرید. فقط یک قانون در مورد این زمان بندی وجود دارد و آن اینست که هنگامی میوه بخورید که معدۀ شما خالی باشد. برای اینکه بیشترین سود را از میوه های تازه ببرید باید میوه ها جداگانه هضم شوند، بنابراین بعد از اینکه سایر غذاها را خوردید دست کم دو ساعت صبر کنید و سپس میوه مصرف کنید. همچنین باید دست کم نیم ساعت به میوه فرصت بدهید تا هضم شود و سپس شروع به خوردن سایر چیزها کنید.

در این زندگی جدید روزتان را با خوردن میوه های تازه در وعدۀ صبحانه آغاز کنید. این را آسان و لذت بخش در خواهید یافت. شرایط برای خوردن میوه در وعدۀ صبحانی عالی است، از شب گذشته تا کنون چیزی نخورده اید و کاملاً آمادۀ جذب میوه های تازه و آبدار هستید که هم گرسنگی و هم تشنگی شما را برطرف می کنند. این کار شما را کاملاً راضی خواهد کرد.

میوه ها را به صورت خام بخورید. پختن ترکیبات شیمیایی میوه را تغییر می دهد. گرما آنزیم ها و ویتامین های آن را از بین می برد و منجر به تشکیل اسید در آن می شود و ارزش غذایی اش را از دست می دهد.

به لحاظ تنوع نیز هیچ صبحانۀ دیگری نمی تواند بهتر از میوه های تازه باشد. ممکن است با خودتان بیندیشید این همه گزینۀ متنوع در قفسۀ غلات صبحانۀ سوپرمارکت ها را از دست داده اید، اما آنها انتخاب های متنوعی نیستند، بلکه یک سری انتخاب های محدود و آنهم مملو از شکر فرآوری شده هستند که در بسته بندی های متفاوت و رنگارنگ عرضه شده اند. به بخش میوه های سوپر مارکت بروید و به گزینه های متنوع واقعی تان نگاهی بیندازید. دست کم \(20\) نوع میوۀ تازۀ متنوع پیدا خواهید کرد که هر کدامشان عطر و طعم لذیذ خاص خودشان را دارند، همگی در شکل طبیعی شان هستند و آمادۀ خوردن اند، رایحۀ شگفت انگیزی دارند و فوق العاده به نظر می آیند. می توانید هر چند تا از آنها که می خواهید بخورید و اصلاً هم دچار اضافه وزن نشوید.

هنگامی که در مسیر فقط خوردن میوه های تازه در صبحانه قرار گرفتید، در اندک زمانی متوجه خواهید شد که ترکیب تخم مرغ، بیکن، سوسیس و نان سوخاری هیچ جذابیتی برایتان نخواهد داشت و صرفاً به شکل یک تودۀ آشغال چرب و غیر قابل هضم به آن نگاه خواهید کرد.

بعد از مدتی که این کار طبیعت شما شد که واقعاً هم طبیعت اول شما است، زیرا میوه غذایی ایده آل است که برای شما طراحی شده است، آبدار و تازه است، سرشار از انرژی است، راحت هضم می شود، و مزایای فراوانی از آن عاید شما می شود، با خودتان خواهید اندیشید چرا تا بحال چیزهای دیگری را برای صبحانه می خوردید.

هنگامی که این اتفاق افتاد، گوشت، لبنیات، شیرینی ها و سایر غذاهای فرآوری شدۀ آشغال را همانطور که واقعاً هستند خواهید دید. شما دربارۀ تاثیرات مخربی که آنها روی بدنتان می گذارند فکر خواهید کرد: مشکلاتی که در راه هضم آنها وجود دارد؛ کمبود مواد مغذی در آنها که باعث می شود هرگز احساس سیری به شما دست ندهد؛ اینکه آنها در داخل بدن شما به سرعت پوسیده می شوند و تا روزها از شرشان خلاص نمی شوید و دفع صحیحی ندارند؛ کسالت و بیحالی ایجاد شده به خاطر خوردن آنها؛ و اینکه در نهایت به چربی تبدیل می شوند. و شما از این بابت که دیگر هرگز بردۀ این بدبختی نیستید خوشحال خواهید شد.

همانطور که لذت را احساس می کنید و از مزایای زندگی جدید و سالم خود بهره مند می شوید ، خواهید فهمید که روش من جواب می دهد. و چون آسان و لذت بخش است ، می دانید که این کار را ادامه خواهید داد. شما احساس انرژی بیشتری خواهید کرد؛ شما از هر وعده غذایی لذت خواهید برد؛ ترازویتان به شما نشان می دهد که وزن شما در حال کاهش است؛ آینۀ تان به شما نشان می دهد که توده های ناخوشایند روی بدنتان در حال از بین رفتن هستند؛ لباس های آویزان و گشاد شدۀ شما به شما نشان می دهند که هیکل شما در حال تراش خوردن است؛ معدۀ شما به شما می گوید که هم اکنون با غذاهای سالمی که به او می خورانید زندگی برایش آسانتر و لذت بخش تر شده است؛ و سطح بالای انرژی شما نشانتان می دهد که عملکرد بدنتان بسیار موثرتر شده است. همچنین بیشتر و بیشتر خواهید فهمید که پُرز های چشایی شما به سمت غذاهای طبیعی و سالم کشیده می شود و تعداد فزاینده ای از غذاهای فرآوری شده اکنون مزۀ لذیذ سابقشان را برایتان از دست داده اند. عملیات معکوس کردن شستشوی ذهنی از روز اول آغاز می شود و پیشرفت شما دیگر غیر قابل توقف می باشد.

نمایش دیدگاه ها (0 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.