خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


چی؟! هیچ برنامه غذایی در کار نیست؟!

چی؟! هیچ برنامه غذایی در کار نیست؟!
نویسنده : امیر انصاری
برخی از افراد به انتظار یافتن دستورالعمل هایی برای وعده های غذایی که کاهش وزن آنها را تضمین کند، این کتاب را انتخاب می کنند. اگر چه این یک روش مرسوم است که برای کاهش وزن دستورالعملی مشابه دستورات آشپزی ارائه بدهند، من احساس نمی کنم که چنین چیزی در اینجا مفید باشد. گاهی اوقات نویسندگان همچنین برنامه های هفتگی و روزانه رژیم غذایی برای پیگیری برنامه به شما می دهند. احساس می کنم همه اینها خیلی محدود کننده است.

سیستم یکپارچۀ سازمانی راهکاریکی از اصول اساسی روش آسان من آزادی عمل است: آزادی برای خوردن آنچه که می خواهید، هر وقت که می خواهید. اگر مجبور به دنبال برنامه های غذاییِ موجود در کتاب های رژیم شوید به زودی خودتان را محروم از همه چیز خواهید یافت.

پُرز های چشایی شما به شما اطمینان می دهند تا با آزمایش و خطا خودتان دستورالعمل هایی را که دوست دارید پیدا کنید. بعضی از وعده های غذایی رضایت بخشی که داشته ام وعده هایی کاملاً بدون برنامه بوده اند. من لیست گسترده ای از غذاهای مورد علاقه شما که در مغازه ها موجودند را ذکر کرده ام ، شما را تشویق می کنم که همه آنها را آزمایش کنید. دستورالعمل دوازدهم این است: با خوردن غذاهای مورد علاقۀ خود از زندگیتان لذت ببرید.

خلاصه


  • شما می دانید که به محض شروع این روش مشکل وزنتان را حل کرده اید.
  • هر چقدر که می توانید از میوه های آبدار و سالم بخورید.
  • شما تنها در صورتی گیاه خوار خواهید شد که خودتان بخواهید.
  • از کاهش وزن و آزادیتان لذت ببرید.

نکتۀ مهم 18

ببینید که وزنتان در حال کاهش است

لباس های قدیمی تان را که به خاطر تنگ شدن کنار گذاشته بودید بعد از مدتی دوباره امتحان کنید و از اینکه می بینید در آنها جا می شوید لذت ببرید. از اینکه سایز شما مدام در حال کوچکتر شدن است لذت ببرید. هفته ای یکبار خودتان را وزن کنید و تفاوت را ببینید. وقتی که به آینه نگاه می کنید تعییرات ایجاد شده در هیکلتان را تحسین کنید.

نمایش دیدگاه ها (0 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.