خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را

رفع ارور Failure to Display Security and shut down options

رفع ارور Failure to Display Security and shut down options

کد مطلب : 9779


برخی از کاربران ویندوز با فشن کلیدهای Ctrl + Alt + Delete و یا کلیک منوی Power، خطای Failure to Display Security and shut down options را دریافت کرده اند. این خطا در نسخه های مختلف ویندوز رویت شده است و به کاربران نمایش داده شده است.رفع ارور Failure to Display Security and shut down options . آموزشگاه رایگان خوش آموز

از این رو اگر با ارور Failure to Display Security and shut down options مواجه هستید، چندین راه حل را در جهت رفع این مشکل گردآوری کرده ایم که می توانید از آنها استفاده کنید. روش هایی که مشاهده می کنید، کاربران در شرایط مشابه شما از آنها استفاده کرده اند و موفق به رفع مشکل شده اند. حتما روش ها را به ترتیب دنبال کرده و با انجام هر متد، وضعیت ارور را بررسی کنید.

قبل از هر کاري حتما از سيستم تان Restore point تهيه کنيد.

SFC and DISM scans

یکی از دلایل شایع در خطای Failure to Display Security and shut down options، خرابی فایل سیستم های ویندوز است که برای رفع این خرابی ها می توانید از ابزار Built-in ویندوز با نام SFC استفاده کنید تا این فایل ها اسکن و تعمیر شوند. از اين رو Command Prompt را بصورت Run as administrator اجرا کرده و دستور زير را وارد و enter کنيد.

sfc/ scannow

رفع ارور بلواسکرين PDP_DETECTED_FATAL_ERROR . آموزشگاه رايگان خوش آموز

براي اجراي دستور فوق دقايقي زمان صرف خواهد شد که تا پايان اجراي دستور بايد منتظر بمانيد. پس از اجراي کامل دستور فوق، سيستم را ريستارت کرده و وضعيت ارور را بررسي کنيد. اگر در اجرای دستور فوق با ارور مواجه شدید، دستور DSIM که در ادامه گفته شده را انجام دهید و سپس SFC را اجرا کنید.

اگر دستور SFC به طور کامل اجرا شد ولی مشکل برطرف نشد و یا اجرای دستور SFC با مشکل مواجه شد، ابزار دیگری که از آن استفاده خواهیم کرد، DSIM می باشد. پس دوباره Command Prompt را به صورت Run as administartor اجرا کرده و دستور زیر را در آن وارد و Enter کنید.

Dism /Online /Cleanup-Image /CheckHealth
Dism /Online /Cleanup-Image /ScanHealth
Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

رفع ارور VCOMP140.DLL is missing در ویندوز . آموزشگاه رایگان خوش آموز

اجرای دستور فوق هم ممکن است دقایقی به طول بیانجامد. تا کامل شدن اجرای این دستور باید منتظر بمانید. پس از اجرای کامل دستور سیستم را ریستارت و وضعیت ارور را بررسی کنید. اگر در اجرای دستور SFC مشکل داشتید دوباره دستور SFC را اجرا کنید.

Winsock reset in Safe Mode

یکی دیگر از دلایل مشکل، ناهماهنگی و تناقص در پیکربندی شبکه شما است. برخی از کاربران که این مشکل را داشته اند، سیستم را در حالت Safe Mode راه اندازی کرده و Winsock را ریست کرده اند و بدین مشکل در سیستم آنها ناپدید شده است.
پس ابتدا سیستم را در حالت safe mode راه اندازی کنید و سپس Command Prompt را به صورت Run as administrator اجرا کرده و سپس دستور زیر را در آن وارد و Enter کنید.
netsh winsock reset

پس از اجرای کامل دستور فوق، سیستم را در حالت عادی ریستارت کنید و سپس وضعیت ارور را بررسی کنید.

Performing a Clean Boot

بعضا مشکل به درگیری Conflict و تداخل برخی برنامه ها یا سرویس با سرویس login service رخ می دهد. برای یافتن مشکل، باید ویندوز را در حالت Clean Boot راه اندازی کنید و البته ممکن است زمان زیادی را صرف یافتن برنامه یا سرویس مشکل ساز کنید.
اگر برنامه یا سرویس مربوطه را یافتید، می توانید آن را حذف یا غیرفعال کنید.

Uninstalling Vipre Internet Security

یک نرم افزار امنیتی و آنتی ویروس با محافظت بیش از حد هم می تواند در رخ دادن ارور Failure to Display Security and shut down options نقش مهمی را ایفا کند. برنامه Vipre Internet Security یکی از همان برنامه هاییست که در خصوص این ارور گزارش شده است. البته این فقط یکی از این برنامه هاست که از سوی کاربران گزارش شده است و ممکن است برنامه های دیگی هم باشند که در این ارور نقش داشته باشند.
پس از حذف برنامه، وضعیت ارور را بررسی کنید.


Performing a system restore

اين روش را تنها در صورتي مي توانيد استفاده کنيد که از قبل Restore Point از ويندوز تهيه کرده باشيد و در سيستم تان Restore Point اي از قبل براي بازيابي وجود داشته باشد. اگر Restore Point اي از ويندوز که قبلا آنها را تهيه کرده ايد داريد، مي توانيد آن را بازيابي کنيد. اگر از نحوه بازيابي Restore Point آشنايي نداريد مي توانيد به لينک زير مراجعه کنيد. در لينک زير هم نحوه تهيه Restore Point و هم نحوه بازيابي آن مطرح شده است و شما فقط به قسمت بازيابي Restore Point نياز داريد.در اين مرحله اگر هيچ يک از روش هاي بالا جواب نداد، بايد ويندوز را Repair کنيد.


چنانچه فرآيند Repair کردن ويندوز با مشکل مواجه شد مي توانيد از لينک زير کمک بگيريد.


اگر با Repair کردن ویندوز هم مشکل برطرف نشد، ویندوز را دوباره نصب کنید.
آموزش سالیدورکز 20-2019


دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.

لطفا پیش از ارسال دیدگاه ، به نکات زیر توجه فرمایید :

- از نوشتن دیدگاه های غیر مرتبط با پست جدا خودداری کنید.
- لطفاً دیدگاه های خود را با حروف فارسی تایپ کنید، دیدگاه های فینگیلیش تایید نمی شوند.
- قبل از ارسال دیدگاه حتما متن پست و نظرات سایر دوستان را بخوانید . نظرات اسپم و تکراری تایید نخواهند شد.
- نظر شما ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در این صورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید .
- لطفا انتقادات و پیشنهادات و همچنین درخواست های خود را از طریق ایمیل khoshamoz[at].hotmail.com ارسال نمایید
- چرا آموزش های سایت خوش آموز در قالب فایل pdf به صورت یکجا ارائه نمی شوند؟
- چرا برخی پرسش های کاربران پاسخ داده نمی شوند؟

آموزش های رایگان خوش آموز