خوش آموز اولین و تنها سایت آموزشی %100 رایگان ایران با 4804 آموزش متنی، تصویری و ویدئویی

آموزش مایکروسافت exchange server 2016 - بخش Archive ایمیل ها - قسمت ششم

آموزش مایکروسافت exchange server 2016 - بخش Archive ایمیل ها - قسمت ششم

کد مطلب : 1384 PDF

حالا که در چند پست قبلی یاد گرفتیم چطور باید از Archiving ایمیل ها در mailbox های کاربران استفاده کنیم، باید ببینیم که چطور باید در نرم افزارهایی مثل اوت لوک که در سمت کاربر قرار دارند هم می توان از این Archiving استفاده کرد. شما برای mailbox هر کاربری که ای قابلیت را فعال کنید به محض وارد شدن به outlook با اکانت ایمیل همان کاربر، Online Archive را مشاهده خواهید کرد.

دوره آموزش رایگان ریاضی پایه و جبر

آموزش مایکروسافت exchange server 2016 - بخش Archive ایمیل ها - قسمت ششم . آموزشگاه رایگان خوش آموز

همانطور که مشاهده می کنید، Archive در mailbox کاربر ظاهر شده است و برای نمایش آن من هیچ کاری در اوت انجام نداده ام فقط همان کارها و مراحلی که در پست های قبلی دیدید، باعث شد که این پوشه در اوت لوک کاربر نشان داده شود.
اولا با گذشت آن مدت زمانی که در کنسول Exchange server مشخص شده، ایمیل ها به این mailbox منتقل خواهند شد و در ثانی شما خودتان هم بصورت دستی می توانید ایمیل ها را در این پوشه Archive کنید.
فرقی نمی کند که ایمیل را بصورت دستی یا اتوماتیک آرشیو کرده باشید در هر صورت پس از آرشیو، اینجا می توانیدایمیل های آرشیو شده را مشاهده کنید و خیلی ساده و راحت می توانید بر حسب موضوع یا نام شخص که ایمیل ذخیره شده، اقدام به Search آنها کنید. شما این پوشه را در تصویر بالا خالی میبینید چون اولا هنوز آن مدت زمانی که برای آرشیو ایمیل ها مشخص کردم، طی نشده است و در ثانی خودم هم بصورت دستی ایمیلی را آرشیو نکردم.

برای مشاهده سرفصلهای آموزش Microsoft Exchange server 2016 ، لطفا اینجا کلیک کنید.


دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

دوره آموزشی Exchange server 2016