خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


دورۀ رایگان آموزش انگلیسی با کتاب امریکن انگلیش فایل (American English File)

دورۀ رایگان آموزش انگلیسی با کتاب امریکن انگلیش فایل (American English File)
نویسنده : امیر انصاری
در این دورۀ آموزشی که به صورت خودآموز می باشد، از ویرایش دوم (Second Edition) کتاب American English File برای آموزش استفاده می کنیم. این کتاب محصولی از انتشارات آکسفورد است، دلیل انتخاب این کتاب جامع بودن آن و پوشش تمامی سطوح از مبتدی تا پیشرفته می باشد، بد نیست بدانید در حال حاضر بسیاری از آموزشگاه های زبان در سطح کشور از این دورۀ آموزشی استفاده می کنند. این کتاب در شش سطح ارائه می شود که سطح اول آن Starter است و بعد از آن در 5 سطح آموزشی مدام شما را ارتقاء داده و با چالش های بیشتری مواجه می کند.

سیستم یکپارچۀ سازمانی راهکارچند نکتۀ مهم که در طول این دورۀ آموزشی و اساساً هر دورۀ آموزشی دیگر باید مد نظر داشته باشید:

  • از اشتباه کردن نترسید و از آن استقبال کنید، هر چقدر بیشتر اشتباه کنید این یعنی اینکه در حال پیشرفت هستید و مدام دانش بیشتری کسب می کنید.
  • وقتی شروع به آموزش زبان کردید سعی کنید هر روز حتی اگر شده ده الی بیست دقیقه برای آن وقت بگزارید، فرآیند یادگیری زبان وقتی به صورت مداوم جزء عادت های روزانه شما در می آید بسیار اثربخش تر خواهد بود.
  • در تلفظ ها سخت گیری نکنید که حتماً صد در صد درست باشد، به مرور زمان که پیش می روید تلفظ شما قوی تر می شود، شما نهایت سعیتان را بکنید اما اگر آنطور که باید رضایتبخش نبود متوقف نشوید و ادامه دهید.
  • مهارتهای زبان مثل خواندن، شنیدن، صحبت کردن، و نوشتن به مرور زمان بهبود می یابند، این فرآیند آنقدر آرام اتفاق می افتد که خودتان هم ممکن است متوجه تغییر سطحتان نشوید. استمرار در کار اصلی ترین رمز موفقیت است. تحت هیچ شرایطی متوقف نشوید.
  • فریب روش های آموزش زبان در 21 روز و یک ماه و ... را نخورید. فریب بسته های آموزش سریع زبان را نخورید آنها صرفاً ترفندهایی برای فروش محصولات آموزشی است. یادگیری زبان جدید مخصوصاً در آغاز کار دشوار است، باید صبور باشید و ادامه بدهید و فقط هدفتان این باشد که هر روز از دیروزتان بهتر باشید. اگر مدام وقت بگزارید، بسته به میزان تلاشتان دست کم سه الی پنج سال زمان می برد که از سطح قابل قبولی برخوردار شوید. اگر با ذهنیت اینکه تا آخر همین ماه یا نهایتاً ظرف چند ماه انگلیسی یاد می گیرید وارد این دوره می شوید همین الان دوره را ترک کنید و به جای روبرو شدن با واقعیت و مواجه شدن با دشواری های راه، در دنیای شیرین و جذاب تخیل غرق شوید.


ویدئوی آموزش اینکه چگونه از این دوره به صورت خودآموز استفاده کنیم:


American English File Starter


American English File 1


American English File 2نمایش دیدگاه ها (113 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.


دسته بندی مطالب خوش آموز