خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


دانلود برنامه حسابداری : نرم افزار حسابداری رایگان

دانلود برنامه حسابداری : نرم افزار حسابداری رایگان
نویسنده : امیر انصاری
امروز می خواهیم شما را با دو برنامه حسابداری صد در صد رایگان آشنا کنیم. این دو برنامه نرم افزار فروشگاهی راهکار و نرم افزار سیستم یکپارچۀ راهکار می باشند. در فیلم زیر آموزش نصب این برنامه ها وجود دارد، مدت این فیلم فقط 11 دقیقه است و توصیه می کنیم با دقت طبق آن برنامه ها را نصب کنید. توصیه ما اینست از این برنامه ها به سادگی عبور نکنید، این دو برنامه علیرغم اینکه رایگان هستند از بسیاری از برنامه های گران قیمت کیفیت بالاتری دارند. باور ندارید خودتان امتحان و مقایسه کنید.

نرم افزار سامانه مودیان راهکارفیلم آموزش نصب برنامه های رایگان راهکار
دانلود نرم افزار حسابداری فروشگاهی رایگان راهکار


دانلود برنامه حسابداری : نرم افزار حسابداری رایگان
اگر به دنبال نرم افزار حسابداری برای مدیریت فروشگاه خود می باشید، می توانید نرم افزار حسابداری فروشگاهی رایگان راهکار را از لینک زیر دانلود نمایید.


دانلود برنامه حسابداری رایگان (سیستم یکپارچۀ راهکار)


دانلود برنامه حسابداری : نرم افزار حسابداری رایگان
اگر به دنبال نرم افزار حسابداری برای مدیریت شرکت خودتان می باشید، می توانید نرم افزار سیستم یکپارچۀ راهکار را از لینک زیر دانلود نمایید. این برنامه علاوه بر حسابداری، ماژول های دیگری همچون خزانه داری، انبارداری، خرید و فروش و ... را نیز دارد.


خرید امکانات بیشتر در صورت تمایل


این برنامه ها برای همیشه رایگان هستند و هیچ محدودیت تاریخی یا تعدادی ندارند. ضمن اینکه اگر این برنامه های رایگان برایتان مفید بودند که ما یقین داریم قطعاً اینگونه خواهد بود، می توانید هر زمانی که بخواهید با هزینه ای اندک نسخه های بروز شدۀ این دو برنامه را نیز خریداری کنید. بعد از خرید نسخه های جدید کلیۀ اطلاعاتی که در نسخه های رایگان ثبت کرده اید به صورت صد در صد حفظ می شوند و می توانید از امکانات فراوانِ بیشتر ارائه شده در نسخه های بروز رسانی نیز بهره مند شوید. تمامی امکانات موجود در لیست زیر در نسخۀ آخر برنامه ها موجودند.


نمایش دیدگاه ها (17 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.


دسته بندی مطالب خوش آموز