خوش آموز اولین و تنها سایت آموزشی %100 رایگان ایران با 4804 آموزش متنی، تصویری و ویدئویی

آموزش مایکروسافت exchange server 2016 - غیرفعال کردن Bubble help

آموزش مایکروسافت exchange server 2016 - غیرفعال کردن Bubble help

کد مطلب : 1457 PDF

دوستان عزیز موضوعی که در این پست کوتاه خدمتتان عرض می کنم، بیشتر جنبه یک نکته کوچیک و کم اهمین را دارد و موضوع مهم و Bold ای نیست که مثلا اگر این تنظیم را انجام ندهید اتفاق خاصی در سیستم رخ بدهد. اصلا اتفاقی رخ نمیدهد حتی اگر اینکار را انجام ندهید. اما اگر در فرم ها و پنجره های مختلف نرم افزار Exchange دقت کرده باشیدف وقتی فوکوش شما به هر فیلدی می رود، یک Tooltip یا حباب برای ن فیلد در کنارش ظاهر می شود که توضیح و Help مختصری در رابطه با آن Object می دهد. شما می توانید این Help را غیرفعال کنید. لطفا به تصویر زیر دقت کنید.

دوره آموزش رایگان ریاضی پایه و جبر

آموزش مایکروسافت exchange server 2016 - غیرفعال کردن Bubble help . آموزشگاه رایگان خوش آموز

دقیقا حباب یا tool tip برای هر فیلدی که فوکوس به سمت آن می رود، ظاهر می شود. اگر تمایل به غیرفعال کردن آن دارید، کافیست که از گوشه بالا در سمت راست به سراغ فلش رو به پایین بروید.

آموزش مایکروسافت exchange server 2016 - غیرفعال کردن Bubble help . آموزشگاه رایگان خوش آموز

از بین گزینه های نمایش داده شده، گزینه Disable Help bubble را انتخاب کنید.
به معنی Disable کردن این حباب برای تمامی فیلدها غیرفعال خواهد شد. این تغییر به صورت آنی اعمال خواهد شد ولی چنانچه اینطور نبود یک بار از نرم افزار اکسچنج Lou out و مجددا Log in کنید.
همانطور که اشاره کردم، تنظیم مهمی در برنامه Exchange server نیست و عملکرد برنامه را تحت تاثیر قرار نخواهد داد و بیشتر جنبه سلیقه ای دارد. در ضمن به همان صورتی که Bubble help را غیرفعال کردید، همانطوری هم می توانید Bubble help را مجددا Enable کنید.

برای مشاهده سرفصلهای آموزش Microsoft Exchange server 2016 ، لطفا اینجا کلیک کنید.دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

دوره آموزشی Exchange server 2016