خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


مدیریت صفحات

مدیریت صفحات
نویسنده : امیر انصاری
هنگامی که یک گزارش جدید ایجاد می کنید، به صورت پیش فرض دارای یک صفحه می باشد که خود آن صفحه متشکل از چندین باند می باشد. برای افزودن یک صفحۀ جدید به گزارش از یکی از دو دستور موجود در تصویر زیر می توانید استفاده کنید.

نرم افزار سامانه مودیان راهکارمدیریت صفحات

اگر بر روی دکمۀ New Report Page (صفحۀ گزارش جدید) کلیک کنید، بلافاصله یک صفحۀ جدید به قالب گزارش تان اضافه می شود. اگر بر روی دکمۀ Add New item (افزودن آیتم جدید) استفاده کنید، صفحۀ زیر باز خواهد شد.

مدیریت صفحات

در این حالت مشابه تصویر گزینۀ New Report Page را انتخاب کنید و سپس بر روی دکمۀ Add (افزودن) کلیک کنید تا صفحۀ جدید اضافه شود. روش Add New item یک روش عمومی تر است که علاوه بر امکان افزودن صفحه جدید، امکان افزودن چیزهای دیگر همچون فرم های گفتگو و ... را نیز به شما می دهد.

بعد از اینکه به تعداد دلخواه صفحات مورد نظر را به گزارش تان اضافه نمودید، مشابه تصویر زیر در قسمت تب های گزارش می توانید این صفحات را مشاهده یا انتخاب کنید.

مدیریت صفحات

اگر بخواهید صفحۀ جاری را تغییر دهید، کافیست که با موس روی آن کلیک کنید. اگر هم بخواهید که ترتیب قرار گیری صفحات را تغییر دهید، کافیست که صفحۀ مورد نظر را با موس گرفته و با روش کشیدن و رها کردن، موقعیت آن را در بین سایر صفحات جابجا کنید.

برای حذف یک صفحه، ابتدا صفحۀ مورد نظر را انتخاب کرده و سپس در نوار ابزار فست ریپورت دستور Delete Page (حذف صفحه) را کلیک کنید.

مدیریت صفحات

نکته: اگر گزارش شما فقط دارای یک صفحه باشد، دستور حذف صفحه غیر فعال خواهد بود. در واقع هر گزارش فست ریپورت الزاماً باید دست کم یک صفحه داشته باشد.

نمایش دیدگاه ها (0 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.