خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


رفع ارور Fix You’ll Need a New App to Open This Windowsdefender Link

رفع ارور Fix You’ll Need a New App to Open This Windowsdefender Link
اگر در سیستم ویندوز 10/11 خود با ارور You’ll need a new app to open this Windowsdefender link مواجه شده اید، نگران نباشید، راه حل رفع این مشکل را در این مطلب بررسی می کنیم.


Windows Security که قبلا Windows Defender بود، برنامه ای است که در ویندوز 10/11 تعبیه شده است تا از کامپیوتر شما در برابر ویروس ها و بدافزارها محافظت کند. Windows Defender در حقیقت یک Protection و محافظت بصورت Real-time را انجام می دهد. برای روشن کردن Windows Defender در ویندوز 10، به Settings > Update & Security > Windows Defender بروید. سپس، می توانید این برنامه امنیتی را از آنجا راه اندازی کنید.
اما برخی از کاربران هنگام اجرای Windows Defender، خطای You’ll need a new app to open this Windowsdefender link را دریافت می کنند و این مشکل کاربران بسیاری را آزار می دهد. از شما خواسته می شود یک برنامه را در مایکروسافت استور یافته تا این لینک windowsdefender را باز کنید. در واقع، هیچ برنامه ای در Store وجود ندارد که بتواند این برنامه را مدیریت کند. خوشبختانه این مشکل قابل حل است و همچنان می توانید طبق معمول به تنظیمات Windows Security یا Windows Defender دسترسی داشته باشید.

رفع ارور Fix You’ll Need a New App to Open This Windowsdefender Link

برای حل مشکل از دستورات پاورشل استفاده می کنیم پس PowerShell را به صورت Run as administrator اجرا کرده و دستور زیر را در آن اجرا کنید.

Add-AppxPackage -Register -DisableDevelopmentMode "C:\Windows\SystemApps\Microsoft.Windows.SecHealthUI_cw5n1h2txyewy\AppXManifest.xml"

اگر پس از اجرای دستور فوق، پیغام You’ll need a new app to open this windowsdefender link را در زمان اجرای نرم افزار Windows Defender دریافت کردید، این بار دستور زیر را در پاورشل اجرا کنید:

Get-AppxPackage Microsoft.SecHealthUI -AllUsers | Reset-AppxPackage

پس از تکمیل پردازش، شما می توانید Windows Defender را باز کنید.
نمایش دیدگاه ها (2 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.


دسته بندی مطالب خوش آموز