خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


ویدیوهای آموزشی، جدیدترین روش آموزش دروس دوازدهم انسانی!

ویدیوهای آموزشی، جدیدترین روش آموزش دروس دوازدهم انسانی!
درس خواندن برای بعضی افراد، ساده و برای بعضی دیگر دشوار است. البته آسانی و سختی دو روی یک سکه هستند و با ایجاد تغییر در نگرش به موضوع مطالعه‌ی دروس، شما قادر خواهید بود هر روی سکه را که مایلید ببینید! یک راه برای آسان سازی درس خواندن، کشف یک روش درست برای مطالعه‌ی هر کتاب درسی است.
این روز‌ها، مطالعات وسیع در زمینه‌ی مسایل آموزشی، منجر به یافتن راه‌حل‌های علمی برای مشکلات تحصیلی، شده است. استفاده از ابزار‌های کمک آموزشی، راه‌حل موثری در یادگیری آسان خواهد بود. به عبارتی «آموزش از طریق تماشای ویدیو‌های آموزشی» به عنوان یک راه‌حل ویژه‌ ، جهت آموزش و یادگیری آسان معرفی شده است. اگر دانش‌آموز دوازدهم انسانی هستید با ما همراه شوید تا بدانید چگونه با روش «سخت نگیر، یاد بگیر» می‌توانید هم در امتحانات سال آخر تحصیل در دوره دبیرستان و هم در کنکور، موفق شوید.

یادگیری آسان دروس دوازدهم انسانی با ویدیو آموزشی رایگان

مطالعه‌ی هر کتاب، روش ويژه‌اي براي يادگيري دارد. اما دسترسی به روش مطالعه‌ی همه‌ی کتاب‌ها بعید به نظر می ‌رسد زیرا:

 • کتاب‌ها بسیار متنوع و متعدد هستند و یافتن روش مطالعه‌ی کتاب‌های تخصصی، برای یک دانش‌آموز معمولی امکان‌پذیر نخواهد بود.
 • از طرفی دبیرستان، محلی برای بررسی محتوای کتاب درسی است و با وقت محدود در نظر گرفته شده برای تدریس هر کتاب، مجالی برای صحبت پیرامون یافتن روش مطالعه، باقی نمی‌ماند.
 • در سال دوازدهم، فرصت محدود است و در این مجال کم، علاوه بر خواندن کتاب به منظور موفقیت در امتحانات نهایی، باید برای یافتن روش پاسخگویی به تست‌های کنکور هم، وقت صرف نمود.

شاید باورتان نشود اما تنها با یک ترفند می‌توان به تمامی این چالش‌ها پایان داد! مشاهده‌ی ویدیو‌های آموزشی دروس رشته انسانی مدرسه مجازی آی نو کاملاً رایگان و بدون محدودیت زمانی بوده و شما می‌توانید به راحتی به این فیلم‌های آموزش کامل و اصولی که توسط استاد‌های برتر و باتجربه با بهترین کیفیت ضبط شده‌اند و تمامی دروس را پوشش می‌دهند، دسترسی داشته باشید.
این ویدیو‎‌ها، قبل از استفاده توسط دانش‌آموزان، بارها توسط کارشناسان، بازبینی می‌شوند و به این ترتیب تبدیل به مرجع صحیح آموزشی، شده‌اند و می‌توان با خیال راحت از آن‌ها برای مرور دروس انسانی استفاده نمود.

معلم خصوصی یا ویدیو‌های آموزشی پایه دوازدهم رایگان مدرسه مجازی آی نو؟

حضور در کلاس خصوصی برای رشته انسانی و همراهی یک معلم خصوصی برای انسانی، به دلایل بسیاری در سال دوازدهم انسانی مقرون به صرفه نیست زیرا:

 • یافتن معلم حرفه‌ای و مناسب برای تدریس و رفع مشکلات درسی حداقل 6 کتاب از 11 کتاب دوره دوازدهم انسانی، دشوار است.
 • برای بهره‌مندی از تجارب معلمین خصوصی حرفه‌ای در سال دوازدهم رشته انسانی، مجبور به پرداخت هزينه‌ی زیادی خواهید بود.
 • برای حضور در کلاس خصوصی این دبیران، حداقل باید هفته‌ای 2 ساعت زمان صرف نمایید. این در حالی است که در بهترین حالت ممکن، برای مطالعات روزانه‌ی برنامه‌ی درسی فشرده‌ی سال دوازدهم انسانی، بسیار با ذیق وقت رو‌به‌رو خواهید شد.
 • این یکی از ویژگی‌های دانش‌آموز بودن است که با خروج از کلاس، تمام سوالات، یکباره به ذهن فعال دانش‌آموزان، خطور می‌کنند! برای حل این معضل، نمی‌توان معلم خصوصی را به طور دائم به همراه داشت!

به جای تحمل این همه چالش! برای همراهی با معلم خصوصی، بهترین کار استفاده از ویدیو‌های کاملاً رایگان با کیفیت ضبط عالی و بدون محدودیت زمانی مدرسه مجازی آی نو است. این ویدیو‌ها با هدف آموزش کامل و اصولی و پوشش کامل دروس، تهیه شده‌اند.

ویدیوهای آموزشی، جدیدترین روش آموزش دروس دوازدهم انسانی!

چرا ویدیو آموزشی پایه دوازدهم رشته انسانی رایگان مدرسه آی نو؟

تمام چالش‌های موجود نشان می‌دهد که بهترین کار، استفاده از تکنولوژی ‌های پیشرفته در امر آموزش خواهد بود. این روز‌ها بهترین ابزار کمک آموزشی، بهره‌مندی از ویدیو‌هایی است که توسط آن‌ها، دبيران موفق شده‌اند صفر تا صد مطالب كتاب را به طور کامل در اختيار دانش‌آموزان قرار دهند، حتی مواقعی که خودشان حضور فیزیکی ندارند! در واقع دیگر دوران کتاب باز کردن به پایان آمده و روش نوین تماشای ویدیو‌های آموزشی، توانسته است در این راستا جایگزین بسیار مناسبی باشد.
اگر تا به حال فیلم‌های آموزشی مدرسه مجازی آی نو یا ویدیو‌های حل تمرین رایگان این مجموعه را مشاهده نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم با تماشای رایگان ویدیو های آموزشی و حل تمرین رشته انسانی پایه دوازدهم، به صفر تا صد مطالب دروس دوازدهم انسانی دسترسی یابید. این فیلم‌های آموزشی به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرند و دارای مزایای زیر هستند:

 • این ویدیو‌های آموزشی را می‌توانید بار‌ها و بار‌ها مشاهده کنید. از این رو با تکرار نکات طلایی دروس هر کتاب، به راحتی برای امتحانات نهایی و کنکور سال دوازدهم، آمادگی لازم را کسب خواهید کرد.
 • با ویدیو حل تمرین رایگان مدرسه آی نو، از عهده حل تمرینات کتاب‌ها هم به تنهایی بر می‌آیید.
 • با تماشای این فیلم‌ها می‌توانید جزوه‌هایی را که در کلاس‌های مدرسه تهیه کرده‌اید، کامل نمایید. تهیه‌ی جزوه در زمان محدود کلاس درسی، با درج خطا‌های بسیاری همراه خواهد بود.
 • درک بسیاری از مفاهیم دروس دوازدهم انسانی، بسیار دشوار است و دانش‌آموز قادر نیست به تنهایی آن‌ها را بفهمد. در یادگیری انسانی با ویدیو‌ آموزشی مدرسه مجازی آی نو، مفاهیم توسط دبیران حرفه‌ای دروس انسانی، به ساده‌ترین صورت ممکن توضیح داده خواهند شد.

اگر مایلید در امتحانات نهایی نمره 20 بگیرید، با تکرار نکات طلایی و یادگیری نحوه‌ی حل تمرینات کتاب درسی در ویدیو‌های آموزشی مدرسه مجازی آی نو، این آرزو دست‌یافتنی خواهد بود.

ویدیوهای آموزشی، جدیدترین روش آموزش دروس دوازدهم انسانی!

دسترسی رایگان به ویدیو های آموزشی پایه دوازدهم رشته انسانی

به طور معمول تهیه‌ی مجموعه ویدیو‌های آموزشی رشته انسانی پایه دوازدهم، با هزینه‌ی بسیاری همراه است، اما در مدرسه مجازی آی نو، برای ایجاد فرصت‌های برابر برای همه‌ی دانش‌آموزان، با ارائه‌ی ویدیو‌های آموزشی رایگان و ویدیو‌های حل تمرین رایگان، قدم موثری در این راستا برداشته شده است.
با مشاهده‌ی ویدیو‌های آموزشی مدرسه مجازی آی نو با مراجعه به سایت این مجموعه، می‌توانید به صفر تا صد مفاهیم درسی دسترسی داشته باشید و آن‌ها را به صورت پیوسته مرور کنید. از طرفی با استفاده از ویدیو‌های رایگان حل تمرین مدرسه آی نو، به روش حل صحیح تمارین، نیز دسترسی خواهید داشت. فیلم‌های آموزشی رایگان پایه دوازدهم، توسط دبیران مجرب مدرسه مجازی آی نو تدوین شده‌اند و در تمامی مقاطع آموزشی، در دسترس دانش‌آموزان قرار می‌گیرند.
دبیران حرفه‌ای مدرسه مجازی آی نو در این فیلم‌های آموزشی رایگان پایه دوازدهم، به حل تمرینات کتاب درسی می‌پردازند. با چندین بار تماشای این ویدیو‌ها، شما قادر خواهید بود تا نکات طلایی را درک کنید و با استفاده از ویدیو‌های رایگان حل تمرین مدرسه آی نو، از عهده‌ی حل تمرینات مهم کتاب درسی، هم برخواهید آمد.
مشاهده‌ی فیلم‌های آموزشی رایگان رشته انسانی پایه دوازدهم، هیچ گونه هزینه‌ای در بر ندارد. تنها هزینه‌‌ی دسترسی به این مجموعه‌های آموزشی، هزینه‌ی استفاده از اینترنت خواهد بود. با تماشای مستمر این فیلم‌های آموزشی پایه دوازدهم از طریق سایت مدرسه مجازی آی نو، از همین حالا برای سال تحصیلی دوازدهم انسانی، آماده خواهید شد. دیگر نگران یادگیری دروس دشوار پایه دوازدهم انسانی نباشید! فقط کافی است تا سخت نگیرید و با مشاهده‌ی ویدیو‌های مدرسه مجازی آی نو، روند یادگیری را برای خود آسان سازید.نمایش دیدگاه ها (0 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.


دسته بندی مطالب خوش آموز