خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


مشاوره تحصیلی کنکور

مشاوره تحصیلی کنکور
شاید بارها اسم مشاوره به گوشتان خورده باشد و حتی از مشاوره استفاده کرده باشید.در زمینه های مختلفی میشه از کسی که در مسئله ای متخصص است راهنمایی گرفت و با اینکار مستقیما سراغ درست ترین مسیر ممکن رفت.
مشاوره باعث صرفه جویی در زمان ، هزینه و انرژی میشود و در نهایت لازم نیست راه های مختلف را بارها تجربه کنید تا به مسیر درست برسید.مشاوره تحصیلی و کنکور یکی از انواع مشاوره است که شاید بشه گفت جز سرنوشت ساز ترین انتخاب های زندگی میباشد.

مشاوره تحصیلی


مشاوره تحصیلی کنکور

زمانی که صحبت از مشاوره تحصیلی میشود خیلی از دانش آموزان یاد مشاور مدرسه یا بعضی از موسسات آموزشی میوفتند که ممکن است برای مشاوره به آن ها مراجعه کرده باشند یا اینکه اصلا تا الان هیچ مشاوره ای نگرفته باشند.
مشاوره تحصیلی میتونه از اول ابتدایی تا پایان دوره متوسطه و کنکور ، همچنین در دوران دانشگاه برای ورود به مقاطع بالاتر کمک بزرگی باشد.اگر بخواهیم به درستی موارد استفاده از مشاوره تحصیلی را بیان کنیم میشه به این ها اشاره کرد:
مشاوره تحصیلی در مقطع ابتدایی
مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه اول
مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه دوم
مشاوره تحصیلی در دوران دانشگاه ( کاردانی تا دکتری )
در واقع مشاور تحصیلی شخصی است که بر منابع آموزشی پایه مورد نظر مسلط است و میتواند برای سپری کردن آن مقطع یا پایه تحصیلی با نمره عالی و موفقیت چشمگیر از برنامه ریزی گرفته تا نحوه خواندن دروس مختلف و حتی کمک در یادگیری روش های مختلف مطالعه ، مرور دروس ، جمع بندی ، رفع اشکال به دانش آموز کمک کند.

توصیه


اگر در درس خواندن دچار مشکل هستید و نمرات پایینی دارید و دائما از سوی خانواده ، معلم ها و حتی هم کلاسی ها به شما سرکوفت زده میشود حتما از مشاوره تحصیلی درست ، اصولی و حرفه ای استفاده کنید تا نتایج شما در طول کمتر از 2 ماه بعد از شروع مشاوره همه را شگفت زده کند!

مشاوره کنکور


مشاوره تحصیلی کنکور

کنکور سراسری همیشه غولی بزرگ و ترسناک سر راه داوطلبان کنکور بوده است.حتی آن هایی هم که در مدارس خوبی درس میخوانند و پایه قوی ای دارند و به زبان ساده تر دانش آموزان خوبی محسوب میشوند بطور غریزی از کنکور ترس دارند.
با قوانین جدیدی هم که در کنکور اعمال شده است و سختی سوالات کنکور 1402 و در کنار آن مفهومی شدن امتحانات نهایی و تاثیر مستقیم معدل در کنکور این ترس چند برابر شده و خیلی ها از همین الان قافیه را باخته اند!
اگر میخوای در کنکور سراسری موفق شید و وارد دانشگاه رویایی در یکی از رشته های آینده دار و پولساز بشید باید حتما مهندسی شده و با برنامه و استفاده بهینه از تمام ابزار موجود وارد جنگ کنکور شی تا این غول بی شاخ و دم را به زانو در بیاری و یک عمر برای خودت و خانوادت راحتی و آرامش به ارمغان بیاد.
برای اینکار باید از مشاوره کنکور استفاده کنید.مشاوره کنکور شامل این موارد میشود:
مشاوره کنکور تجربی
مشاوره کنکور ریاضی
مشاوره کنکور انسانی
مشاوره کنکور هنر و زبان های خارجی ( رشته های شناور )
مشاوره کنکور کارشناسی ارشد
مشاوره کنکور دکتری
مشاوره کنکور لیسانس به پزشکی
مشاوره کنکور وزارت بهداشت
تمام این ها کنکور هایی هستند که میشود برای موفقیت در آن از مشاوره کنکور بهره گرفت تا با کمی تلاش و کوشش و استفاده از راهکار های حرفه ای به موفقیت رسید.کسی که مشاور کنکور است و خودش را مشاور حرفه ای میداند باید این خدمات را در مسیر کنکور به شما دهد:
انجام تعیین سطح مقطعی از داوطلب کنکور
برنامه ریزی درسی برای کنکور و امتحانات نهایی
معرفی بهترین منابع کمک آموزشی بر اساس سطح داوطلب
معرفی بهترین آزمون های آزمایشی
پیگیری شبانه در پایان برنامه مطالعاتی آن روز
بازخورد گیری هفتگی و ارتقا برنامه با افزایش سطح داوطلب
انجام برنامه ریزی مخصوص دوران عید و دوران جمع بندی بعد از عید
انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد
انتقال اطلاعات راجع به دانشگاه ها
ارائه اطلاعات راجع به رشته ها و بازار کار آن ها
توانایی در مشاوره انگیزشی برای روزهای سخت منتهی به کنکور
تمام این موارد باید در تخصص مشاور کنکور باشد تا بشه به آن مشاور گفت و از او انتظار نتیجه داشت!

چرا بعضی از داوطلبان با وجود داشتن مشاور موفق نمیشن؟


دو دلیل میشه برای این موضوع مطرح کرد:
اول اینکه ممکن است داوطلب صرفا هزینه کرده باشد و اصلا تلاشی برای موفقیت در کنکور نکند. متاسفانه تعداد این داوطلبان زیاد است و حتما باید بموقع با آن ها راجع دلیل این موضوع صحبت شود تا بعد از ریشه یابی در اقدامی سریع شرایط مطلوب شود و داوطلب به دایره رقابت بازگردد.
دوم اینکه خود مشاور مشکل دارد.پیگیری نمیکند یا بعد از دریافت هزینه دیگه اون مشاور مهیج و پرتلاش قبلی نیست و البته روش هایی که ارائه میدهد صرفا روش های حفظ شده از اینترنت و مشاوران دیگر است پس نمیتواند نسخه شخصی سازی شده برای دانش آموز بپیچد نتیجه همان میشود که امیدوارم هیچکدام از شما ها آن را تجربه نکنید!

توصیه


برای موفقیت در کنکور سراسری حتما باید از مشاوره کنکور بهره مند شید حتی اگر نمیخوای از پشتیبان استفاده کنی حداقل چند جلسه مشاوره بگیر تا مسیر برایت روشن شود و با موفقیت دل خودت و خانوادتو شاد کنی.

کنکور مشاور


مشاوره تحصیلی کنکور

کنکور مشاور مجموعه ای آموزشی در جهت مشاوره تحصیلی و کنکور و همچنین برگزاری کلاس های تقویتی و کنکور بصورت حضوری و آنلاین است.مجموعه کنکور مشاور با بیش از 10 سال فعالیت و بهره مندی از بهترین مشاوران و مدرسین توانسته است هر ساله در موفقیت تعداد زیادی از دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری در گروه های آزمایشی مختلف نقش داشته باشد.

مجوز های رسمی مجموعه کنکور مشاور


مجوز آموزشگاه علمی آزاد دریافتی از آموزش و پرورش تهران ( موسسه فرا درس )
مجوز فعالیت های آموزشی مورد تایید آموزش و پرورش منطقه 2 تهران ( موسسه فرا درس )
دریافت اینماد ستاره دار از وزارت صمت
مجوز نشر بر خط از وزارت ارشاد
تمامی موارد گفته شده در سایت مجموعه قرار گرفته است و امکان استعلام و پیگری از ارگان صادر کننده مجوز وجود دارد.آیا با تمام این ها بازهم دنبال مشاوران و افراد متفرقه ای میگردید که صرفا با چرب زبونی اقدام به سو استفاده از احساسات دانش آموز و خانواده ها میکنند؟

در کنکور مشاور


با مشاور رتبه برتر در رشته خودت همراه شو
از جلسات حضوری و آنلاین رایگان مشاوره استفاده کن
از کلاس های رایگان حضوری و آنلاین تدریس دروس اختصاصی استفاده کن
از مشاوران روانشناس مجموعه بهره مند شو
در زمان انتخاب رشته صفر تا صد کار را به ما بسپار
از بهترین تخفیف ها و کمترین قیمت با بالاترین کیفیت ممکن بهره مند شو
صفر تا صد مشاوره و برنامه ریزی و پشتیبانی سال کنکور را بر عهده ما بزار
امتحان کردن جلسات رایگان مشاوره و تدریس و ارتباط با مشاوران رتبه برتر هیچ ضرری واست نداره پس همین الان با ما تماس بگیر!


نمایش دیدگاه ها (0 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.


دسته بندی مطالب خوش آموز