خوش آموز اولین و تنها سایت آموزشی %100 رایگان ایران با 5288 آموزش متنی، تصویری و ویدئویی

بررسی تفاوت بین Antivirus و Internet Security

بررسی تفاوت بین  Antivirus و Internet Security

کد مطلب : 220 PDF

Antivirus و Internet Security چه هستند و کدام یک را باید انتخاب کنیم؟ Antivirus و Internet Security اساسا یک هدف مشترک دارند: برقراری امنیت فعالیت های آنلاین و زندگی دیجیتال شما. بین این دو ویژگی درونی تفاوت وجود دارد که Antivirus ویژگی های اساسی تری تا به حال ارائه داده است.

دوره آموزش رایگان ریاضی پایه و جبر
آنتی ویروس همانطور که از نام آن برمی آید سیستم شما را در برابر virus ها و یا بدافزارهایی مانند کرم ها و تروجان ها محافظت می کند و Internet security دارای ویژگی هایی از جمله فایروال، آنتی اسپم، کنترل والدین، سرقت هویت و دیگر موارد است. در واقع، ویژگی های اضافی در مجموعه Internet security در حال حاضر در داخل سیستم شما مانند فایروال و ضد هرزنامه ها در دسترس است. در حالی که حفاظت از Windows توسط فایروال خود ویندوز که به صورت پیش فرض فعال است و anti-spam توسط خود نرم افزارهای ایمیل را مانند Micrоsоft Оutlооk و Mozilla Thunderbird بکار برده می شود.
Internet security ممکن است برای برقراری امنیت اینترنت با داشتن ویژگی های قدرتمندی ازجمله مواردی که در بالا ذکر شد، فعالیت های آنلاین شما را ایمن کنند اما Internet security برای تامین امنیت PC شما به تنهایی کافی نیست و شما قطعا برای در امان ماندن از شر ویروس ها به Antivirus نیاز خواهید داشت.
البته حق تقدم با برقراری امنیت در اینترنت است پس با این اوصاف internet security کمی گران تر از Antivirus هایی هستند که از همان برند هستند. اگر شبکه شما مجهز به یک فایروال قوی(مثلا فایروال سایبروم که لایسنس های آن را تهیه و Feature های آن را فعال کرده باشید) باشد دیگر نیازی به Internet Security نخواهید داشت و فقط نیاز به یک آنتی ویروس خوب دارید که امنیت سیستم های شبکه را از تامین کند. امروزه تعداد زیادی آنتی ویروس از برندهای مختلف وجود دارند که کلی ویژگی و قابلیت را برای سیستم های شما به ارمغان خواهند آورد. حتما یکی از آنها را تهیه کنید و در قبال اینکار هزینه ای پرداخت می کنید اما در عوض خیالتان از بابت مزاحمت ویروس ها که هر روز به تعدادشان اضافه می شود راحت خواهد شد.

بررسی تفاوت بین  Antivirus و Internet Security . آموزشگاه رایگان خوش آموز

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: