خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


بهترین زبان برنامه نویسی برای استخدام در شرکت ها

بهترین زبان برنامه نویسی برای استخدام در شرکت ها

1-زبان سی و سی پلاس پلاس


ریشه زبان های برنامه نویسی مانند سی شارپ، جاوا و جاوا اسکریپت، C یکی از قدیمی ترین زبان هایی است که معمولا مورد استفاده قرار می گیرد. اگر به دنبال بهترین زبان برنامه نویسی برای یادگیری هستید، حتما باید C را یاد بگیرید زیرا پایه ای برای توسعه C++ نیز فراهم می کند. در علوم کامپیوتر و برنامه نویسی از C و C++ به طور گسترده استفاده می شود. آموزش html

C و C++ هر دو به عنوان زبان‌هایی با کارایی بالا در نظر گرفته می‌شوند و به طور گسترده در مناطقی که عملکرد بسیار مهم است، مانند محصولات تجاری (Adobe)، برنامه‌های کلاینت/سرور، و بازی‌های ویدیویی استفاده می‌شوند. طبق گفته Glassdoor، یک برنامه نویس C و C++ هر سال به طور متوسط 76500 دلار حقوق می گیرد.

2- زبان Go


Go که در سال 2007 توسط گوگل برای API ها و برنامه های کاربردی وب توسعه داده شد، اخیراً شروع به تبدیل شدن به یکی از سریع ترین زبان های برنامه نویسی در حال رشد کرده است. Go به دلیل سادگی بسیار محبوب است. می تواند سیستم های چند هسته ای و پایگاه های کد عظیم را مدیریت کند. Go با نام Golang نیز شناخته می شود و به دلیل آشنایی با نحو و سادگی استفاده در بین شرکت های بزرگ فناوری اطلاعات محبوبیت دارد. Twitch، Dropbox و Uber از جمله شرکت هایی هستند که از Go به عنوان زبان برنامه نویسی خود استفاده می کنند. Go به دلیل عملکرد و چابکی خود در بین دانشمندان داده محبوبیت پیدا کرده است. یک توسعه دهنده Go می تواند به طور متوسط سالانه 92000 دلار دستمزد دریافت کند و مطابق با glassdoor تا 134000 دلار درآمد کسب کند. آموزش فلاتر

بهترین زبان برنامه نویسی برای استخدام در شرکت ها

3- پی اچ پی


PHP در سال 1990 ایجاد شد، این یک زبان برنامه نویسی منبع باز است که بسیاری از توسعه دهندگان وب برای یادگیری آن ضروری می دانند، زیرا این زبان برای ساخت بیش از 80٪ وب سایت ها استفاده می شود. فیس بوک و یاهو از جمله شرکت هایی هستند که از زبان برنامه نویسی استفاده می کنند. توسعه دهندگان همچنین از این زبان برای نوشتن اسکریپت های خط فرمان، اسکریپت های سرورساید برنامه های دسکتاپ استفاده می کنند. برای مبتدیان، PHP یک زبان نسبتا آسان برای یادگیری در نظر گرفته می شود. برنامه نویسان پی اچ پی به طور متوسط سالانه 81500 دلار حقوق دریافت می کنند.

4- متلب


Matlab ابتدا در اواسط دهه 1980 منتشر شد و یک زبان برنامه نویسی اختصاصی متعلق به MathWorks است. Matlab برای استفاده توسط مهندسان و دانشمندان ساخته شده است و برای ساخت برنامه های یادگیری ماشینی و یادگیری عمیق استفاده می شود. همچنین برای ایجاد الگوریتم، تأیید تحقیق، پردازش تصاویر و تجزیه و تحلیل داده ها استفاده می شود.

وب سایت MathWorks دارای بخش گسترده ای است که به شما امکان می دهد در مورد matlab اطلاعات بیشتری کسب کنید. به گفته ziprecruiter، یک توسعه دهنده Matlab به طور متوسط سالانه 101000 دلار حقوق می گیرد.

5- زبان آر


یک محیط نرم افزار رایگان برای گرافیک و محاسبات آماری، R یک زبان برنامه نویسی است که به طور گسترده در میان آماردانان و داد ماینراستفاده می شود. آنها عمدتاً از برنامه نویسی R برای تجزیه و تحلیل داده ها و توسعه نرم افزارهای آماری استفاده می کنند. برنامه نویسی R توسط راس ایهاکا و رابرت جنتلمن ایجاد شد و در کنار پایتون، به یکی از پرکاربردترین زبان های برنامه نویسی در سال 2021 تبدیل شد. طبق آمار ziprecruiter، توسعه دهندگان R به طور متوسط 91000 دلار حقوق دریافت می کنند.

نتیجه


این ما را به پایان وبلاگ در مورد بهترین زبان برنامه نویسی برای یادگیری در سال 2022 می رساند. امروزه صدها زبان برنامه نویسی در دسترس هستند، با این حال، اینها فقط 10 زبان برتر هستند که باید انتخاب کنید و محبوب ترین یا گسترده ترین آنها هستند. زبان های مورد استفاده در اکثر شرکت ها در سراسر جهان. اگر می‌خواهید شغل خود را تغییر دهید یا در نقش فعلی خود از نردبان بالا بروید، مهم است که زبان‌های برنامه‌نویسی را که تقاضای بالایی دارند، ارتقا دهید و به یادگیری آن ادامه دهید. به دوره آموزشی PGP Artificial Intelligence and Machine Learning’ Great Learning بپیوندید. شغل رویایی خود را باز کنید و بیشترین مهارت ها را بیاموزید.


نمایش دیدگاه ها (0 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.


دسته بندی مطالب خوش آموز