خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


آموزش فناوری 5G : شبکه نسل پنجم موبایل

آموزش فناوری 5G : شبکه نسل پنجم موبایل
نویسنده : امیر انصاری
در دهۀ 1980 با ارائۀ سیستم های تلفن آنالوگ، فناوریهای رادیویی یک رشد سریع و چند بعدی را تجربه کردند. پس از آن سیستم های دیجیتال بی سیم به طور مداوم در یک ماموریت بوده اند تا رشد های روز افزون نیازهای انسانی در این زمینه را برآورده سازند که نتیجۀ آن ارائه 1G و 2G و 3G و 4G بوده است، اکنون هم نوبت به 5G رسیده است.

سیستم یکپارچۀ سازمانی راهکارآموزش فناوری 5G : مقدمه
بنابراین در این دورۀ آموزشی فناوری 5G را مورد بررسی قرار داده ایم، تاکید ما در این دوره بیشتر بر روی ویژگی های برجسته، معماری این فناوری، مزایا، نقطه ضعف ها و معایب، چالش ها و دورنمای آن می باشد.

ویژگی های برجسته 5G


شبکه نسل پنجم موبایل (5th Generation Mobile Network) که به سادگی آن را 5G می نامند انقلاب آیندۀ فناوری موبایل می باشد. ویژگی ها و کاربردهای آن بسیار فراتر از انتظارات یک انسان عادی است. با توجه به سرعت فوق العاده بالای آن، پتانسیل کافی برای تغییر معنای استفاده از تلفن همراه را دارا می باشد.

آموزش فناوری 5G : شبکه نسل پنجم موبایل
با یک صف طولانی از ویژگی های نوآورانه، اکنون گوشی هوشمند شما به موازات لپ تاپ شما خواهد بود. شما می توانید آن را به اینترنت با پهنای باند بالا متصل کنید. از دیگر ویژگی های ارزشمند می توان به ویژگی های مخصوص بازی های آن، گزینه های چند رسانه ای گسترده تر، قابلیت اتصال در همه جا، تاخیر صفر، زمان پاسخ گویی سریعتر، و امکان انتقال صدای با کیفیت بسیار بالا و ویدیوهای HD بدون کوچکترین افتی در کیفیت صدا و تصویر اشاره کرد.


آموزش قبلی : شروع آموزش 5G

آموزش بعدی : فناوری 5G چیست؟

نمایش دیدگاه ها (0 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.


دسته بندی مطالب خوش آموز