خوش آموز اولین و تنها سایت آموزشی %100 رایگان ایران با 4652 آموزش متنی، تصویری و ویدئویی

نکات و ترفندهای جستجوی نام کالا در فاکتور : جستجوی هوشمند

نکات و ترفندهای جستجوی نام کالا در فاکتور : جستجوی هوشمند

کد مطلب : 814 PDF

در این آموزش به نکات و ترفندهایی پیرامون کادر جستجوی نام کالا در فرم ثبت فاکتورها می پردازیم. دانستن این نکات و ترفندها می توانید کار ثبت فاکتورها در نرم افزار حسابداری فروشگاهی راهکار را برای شما سریعتر و ساده تر نماید. موضوع این آموزش بحث "جستجوی هوشمند" می باشد که دانستن آن می تواند کار جستجوی کالاها را برای شما لذتبخش تر و بسیار راحت تر کند.

دوره آموزش رایگان ریاضی پایه و جبر

نسخه رایگان نرم افزار حسابداری فروشگاهی راهکار را می توانید از لینک زیر و مستقیما از سایت تولید کننده آن دانلود نمایید.

دانلود نرم افزار حسابداری فروشگاهی رایگان راهکار

جستجوی هوشمند


شما برای جستجوی نام کالاها مجبور نیستید تا عینا نام کالا را وارد کنید. اینکه بخشی از نام کالا را وارد کنید، کفایت می کند. ضمن اینکه قسمت جستجوی نام کالاها در فاکتور دارای یک سری هوشمندی ها نیز می باشد که می تواند منظور شما را حدس بزند و پیشنهادهای مناسبتری در نتایج جستجو به شما ارائه بدهد. این هوشمندی مخصوصا در فروشگاه هایی که تنوع کالاهایشان زیاد می باشد خیلی سودمند خواهد بود. مشاهده مثالهای تصویری زیر می تواند در درک این هوشمندی شما را یاری برساند.

 • در مثال زیر کاربر عبارت "آچار فلزی تخت" را مورد جستجو قرار داده است. نرم افزار بعد از جستجو متوجه می شود که عبارت "آچار فلزی تخت" در کالاها موجود نمی باشد. اما کالای "آچار تخت فلزی" را که مشابه آن می باشد پیدا می کند و به کاربر پیشنهاد می دهد.

  نکات و ترفندهای جستجوی نام کالا در فاکتور
 • در مثال زیر کاربر عبارت "پیراهن ترک" را مورد جستجو قرار داده است. نرم افزار بعد از جستجو متوجه می شود که عبارت "پیراهن ترک" در کالاها موجود نمی باشد. اما کالاهای "پیراهن مردانه ترک"، "پیراهن زنانه ترک" و "پیراهن بچه گانه ترک" را که مشابه آن می باشد پیدا می کند و به کاربر پیشنهاد می دهد.

  نکات و ترفندهای جستجوی نام کالا در فاکتور
 • در مثال زیر کاربر عبارت "ش زن تا" را مورد جستجو قرار داده است. نرم افزار بعد از جستجو متوجه می شود که عبارت "ش زن تا" در کالاها موجود نمی باشد، اما کالایی با نام "کفش زنانه مدل تابستانی" را می یابد و به کاربر پیشنهاد می دهد. وجه تشابه این کالا با عبارت جستجوی کاربر در این می باشد که عبارت "ش زن تا" در کالای مربوطه موجود می باشد. "ش" در "کفش"، "زن" در "زنانه" و "تا" در "تابستانی".
  این قسمت از هوشمندی که در این مثال آمده است مخصوص کاربران تنبل می باشد. اگر شما منظورتان را به صورت خلاصه هم به نرم افزار بگویید برنامه منظور شما را درک خواهد کرد.

  نکات و ترفندهای جستجوی نام کالا در فاکتور

برای مشاهده فهرست کامل آموزشهای این دوره بر روی لینک زیر کلیک کنید :

دوره آموزش جامع نرم افزار حسابداری فروشگاهی راهکار


نویسنده : امیر انصاری

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید:


دوره آموزش جامع نرم افزار حسابداری فروشگاهی راهکار

دوره آموزش جامع نرم افزار حسابداری فروشگاهی راهکار