خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


چگونه سیگار را ترک کنم؟

چگونه سیگار را ترک کنم؟
نویسنده : امیر انصاری
اگر شما هم مثل گذشته های من یک فرد سیگاری هستید حتماً وقت بگزارید و تا انتهای این نوشته را با حوصله بخوانید، مسائلی که اینجا مطرح می کنم ممکن است زندگی شما را برای همیشه تغییر بدهند، همانطور که زندگی من را تغییر دادند. در این نوشتار می خواهم روش صحیح ترک سیگار (در واقع صحیح ترین روش ترک سیگار در جهان) را به شما بگویم. اما قبل از آن روش های اشتباه و غلط را می گویم تا در دام این روش ها نیفتید. یک هشدار هم در همین ابتدای کار بدهم که برخی چیزهایی که اینجا مطرح می شوند ممکن است برای شما بی نهایت تازگی داشته باشند و تا حدودی هم در ابتدای امر غیر قابل باور به نظر برسد اما در ادامه و ورود به جزئیات روش پاسخ ابهاماتتان را دریافت خواهید کرد.

سیستم یکپارچۀ سازمانی راهکارروش های اشتباه و غلط ترک سیگار


قبل از اینکه به شما بگویم صحیح ترین روش ترک سیگار چیست اول به شما بگویم این دروغهای بزرگ در مورد ترک سیگار را باور نکنید:

  1. ترک سیگار نیاز به ارادۀ قوی دارد: هر روشی که در آن این مسائل مطرح شد، اشتباه است و دروغی بیش نیست. اساساً سیگاریها معمولاً افراد با اراده ای هستند، شما اگر در زندگی آنها دقت کنید معمولاً بخش زیادی از افراد موفق و سطح بالای جامعه سیگاری هستند. ترک سیگار کوچکترین ارتباطی با ارادۀ قوی ندارد و اساساً مساله چیز دیگریست.

  2. ترک سیگار کار به شدت سختی است: این هم از آن توهمات و دروغهای شاخدار است و ما شدیداً اعتقاد داریم که ترک سیگار ساده ترین کار است و حتی لذتبخش نیز می باشد.

  3. برای ترک سیگار نیاز به جایگزین های نیکوتین یا سایر جایگزین ها داریم: شما نیاز به هیچ نوع جایگزینی برای سیگار ندارید.

هر روشی که مبتنی بر ارادۀ قوی، و یا جایگزین ها باشد مردود است. شما حتی اگر با این روشها موفق هم شوید دیر یا زود دوباره به سمت سیگار بر می گردید.

روش سادۀ ترک سیگار (تنها روش صحیح ترک سیگار)


صحیح ترین روش ترک سیگار روش سادۀ ترک سیگار است که توسط فردی با نام "آلن کار" اختراع شده است. این فرد سالها بر روی روانشناسی سیگار فعالیت و تلاش کرده است و در نهایت موفق به ارائه این روش شده است. در این روش هیچ نیازی به ارادۀ قوی ندارید، هیچ نیازی به استفاده از جایگزین ها ندارید، هیچ نیازی به تحمل سختی ندارید. بد نیست بدانید که این روش در بیش از 95 درصد موارد همراه با موفقیت بوده است. یکی از نمونه ها شخص خود بنده می باشد و البته قبل از من دوست دیگری که این روش را به من معرفی نمود. اساساً این روش بین سیگاریهایی که با آن موفق به ترک سیگار شدند به صورت سینه به سینه اطلاع رسانی شده است تا به گوش من و شما برسد.

بنده خودم بعد از بارها تلاش در روشهای مختلف با این روش آشنا شدم. آنقدر ساده توانستم با این روش سیگار را ترک کنم که احساس مسئولیت کردم که باید حتماً این روش را به گوش همۀ اشخاص دیگری که مثل خود من هستند برسانم. خوشبختانه این روش در قالب یک کتاب ارائه شده بود و بنده حدود یک ماه زمان صرف ترجمه این کتاب کردم و آن را به صورت رایگان در اختیار همۀ سیگاریهای عزیز قرار می دهم. این کتاب را می توانید در همین سایت و در لینک زیر مطالعه نمایید:


توصیۀ مهم: اگر این روش در مورد شما هم مثل بنده جوابگو بود، توصیه اکید دارم که به سایر دوستان سیگاری تان نیز منتقل کنید تا آنها نیز از وجود چنین روش ساده ای برای ترک سیگار مطلع شوند.


نمایش دیدگاه ها (0 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.


دسته بندی مطالب خوش آموز